درباره درنا دیجیتال

درنا بی اس آی کو ( درنا دیجیتال ) : با بیش از 20 سال سابقه

درنا بی اس آی کو ( درنا دیجیتال ) « درنا بیزینس اند سیستم کمپانی » یا به انگلیسی : Dorna BSI Co ( Dorna Business & System Company) با نام رسمی شرکت رایانه درنا سامانه (Rayaneh Dorna Samaneh CO.) در سال 1382 توسط جناب آقای دکتر آرش منجمی تاسیس شد. این شرکت 2 زیر مجموعه فروشگاه آنلاین ( تجارت الکترونیک) با نام های درنا دیجیتال و ام تیک شاپ دارد . فعالیت اصلی این شرکت در حوزه بازرگانی و علل الخصوص محصولات الکترونیکی و محصولات آرایشی و بهداشتی میباشد.در حوزه محتوا شامل دو زیرمجموعه بنام های ام تیک مگ و درنا بی اس آی مگ می باشد. در حوزه و تخصص خدماتی هم درنا بی اس آی کو فعالیت طراحی سایت و سئو نیز دارد. در ضمن ام تیک شاپ و درنا دیجیتال امکان همکاری را میسر کردند.

ام تیک شاپ و درنا دیجیتال هر دو متولد سال 1398 هستند 🙂

1000+ محصول با کیفیت

بیش از هزار محصولات درجه یک

5000+ مشتری

بیش از پنج هزار مشتری وفادار

100000+ سفارش ارسال شده

بیش از صد هزار سفارش ارسال شده

درنا بی اس آی کو / درنا دیجیتال

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در خاورمیانه، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

هدف درنا دیجیتال

هدف اصلی درنا دیجیتال ارائه محصولات اصل و باکیفیت به ایرانیان و هم وطنانمان میباشد و درنا دیجیتال برای این پیش شماست چون شما بهترین هستید و بهترین محصولات الکترونیکی برای شماست

مشتری محوری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مشتری یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه مشتری بودن» است. ما کنار مشتری هستیم، نه در مقابل آنها و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

مسئولیت پذیری

ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون سازمان پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مشتریان به کار می‌گیریم.

شفافیت

ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.

شرکت رایانه درنا سامانه یکی از مسئولیت پذیر ترین شرکتهایی است که به عمرم دیده ام!
محمد موسوی
عمده فروش محصولات کامپیوتری

اعضای کلیدی رایانه درنا سامانه

مدیرعامل و موسس : دکتر آرش منجمی

فوق لیسانس سخت افزار

دکترای بازرگانی

مدیر روابط عمومی : محمد متین منجمی

طراح وب و مدیر روابط عمومی

تولید کننده محتوا

مدیر هیئت امنا : دکتر مریم ریسمانچیان

مدیر هیئت امنا و لیسانس زبان انگلیسی

پزشک طب سنتی